BOM Akademi x BMW Motorrad
Long Weekend Turu.

BOM Akademi ve BMW Motorrad birlikteliğiyle Long Weekend 19 – 22 Mayıs’ta Marmaris’te Gerçekleşecek.

Uzun bir aradan sonra düzenlenecek olan BMW Motorrad Long Weekend için Marmaris’te bulunan Marmaris Bay Resort’a gideceğiz.

BMW motosikletiniz ve sevdiklerinizle birlikte eğlence, aktivite ve motosiklet ruhu dolu güzel bir tatile sizleri de bekliyoruz.

Sınırlı sayıda katılımcı ile gerçekleşecek bu muhteşem organizasyonu sakın kaçırmayın. Son kayıt tarihi: 10 Mayıs 2022

Tur Katılım Seviyesi: Long Weekend asfalt rotada yapılacaktır. Tur boyunca yapılacak yol yaklaşık 2.000 km’dir, katılımcıların 10.000 km ve üzeri yol tecrübesinin olması tavsiye edilir.

Tur Katılım Ön Şartları : BMW motosiklet sahibi olmak. BMW Motorrad tarafından daha önce düzenlenen eğitimlere veya etkinliklere katılım göstermiş olmak.

Tur Fiyatı: 17.500 TL (KDV Dahil) Kişi Başı, Artçı Fiyatı 7.500 TL ( KDV Dahil)

Bu muhteşem turda sizi neler bekliyor?
Perşembe sabah 07:00’de Borusan Oto İstinye’de buluşup 07.30’da motosikletlerimizle yola çıkıyoruz. Osmangazi Köprüsü girişindeki Mado’da vereceğimiz kahvaltı molasının ardından Akhisar’da hep beraber öğlen yemeği alacak ve ardından Bafa Gölü’nü takip ederek Akyaka üzerinden Marmaris’e doğru sürüş yapacağız. Keyifli bir yolculuğun ardından konaklama yapacağımız Marmaris Bay Resort’e varıp odalarımıza yerleşeceğiz. Akşam yemeğinde keyifli sohbetler bizi bekliyor olacak. Cuma günü geç kahvaltının ardından keyifli bir motosiklet turu için hazırlıklarımızı yapıp yola çıkacağız. Dağ yollarında yapacağımız yolculuğumuzda muhteşem deniz manzarası bize eşlik edecek. Öğlen yemeğimizi Sardunya Restaurant’ta alıp ardından otele geri döneceğiz. Tüm gün süren bu turun yorgunluğunu dinlenerek attıktan sonra akşam yemeğinde bir araya geleceğiz. Güzel bir yemek ziyafetinin ardından Island Bar’daki eğlence ile geceyi sonlandıracağız. Cumartesi günü muhteşem bir tekne turu ile Marmaris koylarını gezeceğiz. Güneş ve denizin tadını çıkardıktan sonra otele geri döneceğiz. Tüm gün süren tekne turunun ardından Akşam yemeğinde otelde bizim için ayrılan bölümde güzel bir balık ziyafetinde hep beraber olacağız.

Pazar günü ise sabah check-out’un ardından motosikletlerimize binip İstanbul’a doğru hareket edeceğiz.

Bu unutulmaz deneyimi yaşamak için kaydınızı yaptırmayı unutmayın. Kontenjanın sınırlı olduğunu hatırlatmak isteriz.

Programı incele

ÖN KAYIT FORMU
BOM Akademi x BMW Motorrad Long Weekend Turu ile ilgili gelişmelerden öncelikli olarak haberdar olmak isterseniz, aşağıdaki bilgilendirme formunu doldurmanız yeterli. Ayrıca 0850 755 04 06 no’lu iletişim merkezimiz ile temasa geçebilirsiniz.

Kişisel Bilgiler
İletişim Bilgileri
İletilecekler
Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.

BOM Motor Sporları ve Ticaret A.Ş.’nin güncel haberleri, fırsatları ve etkinliklerinden haberdar olmak için ileti almak ister misiniz?

Evet Hayır
(*) işareti olan alanlar zorunludur.